تبلیغات
Tenipuri - بیوگرافی کاروپین
بیوگرافی کاروپین

بیوگرافی کاروپین

کاروپین

 


 

نام: کاروپین(Karupin)

حالت نوشتار اسم به ژاپنی:  カルピ

جنسیت: نر
سن:2 سال
تولد: مارس (فروردین)

اعضای خانواده:

ایچیزن ریوما

ایچیزن نانجیرو

ایچیزن رینکو

ایچیزن ریوگا

مِینو ناناکو

 

گوینده: ناکاگاوا آکیرا (مگه گربه هم گوینده می خواد؟؟)

 

اطلاعات شخصی:

اسباب بازی مورد علاقه: اسباب بازی گربه

غذای مورد علاقه: اسنک کیتی

استعداد خاص: پشت ا زدن به سبک کیتی (؟؟!!)

 

کاروپین یا کالپین (توی دوبله ی انگلیسی) یه گربه ی هیمالیایی متعلق به خانواده ی ایچیزنه که ریوما عاشقشه و خیلی بهش وابسته است. کاروپین هم به همون اندازه به ریوما وابسته است.

 

شخصیت

کاروپین معمولا در حالی که خوابیده یا داره اطراف خونه پرسه میزنه ، دیده میشه. اون و ریوما معمولا توی تخت ریوما باهم می خوابن! کاروپین بسیار موذی و باهوشه برای مثال وقتی توی قسمت 27 متوجه شد که اسباب بازی مورد علاقه اش اتفاقی افتاده توی کیف ریوما ، دنبالش راه افتاد و رفت مدرسه. این ماجرا باعث شد ریوما نگرانش بشه و تمام محله و خیابون ها رو دنبالش بگرده. در آخر کاروپین پیدا شد و موموشیرو و بقیه ی اعضای سیگاکو (تزوکا ، اویشی و کیکومارو) اون رو به ریوما برگردوندند. وقتی ریوما برای بازی در مسابقات us.open دعوت شد ، کاروپین توی کیف ریوما پنهان شد و به آمریکا رفت.

 

روابط (با دیگران)


ریوما ایچیزن: ریوما از صمیم قلب کاروپین رو بیشتر از هرچیز دیگه ای دوست داره (البته منهای تنیس) . کاروپین هم به همون اندازه به ریوما وابسته است. با وجود تمام شیطنت ها و مشکلاتش باز هم ریوما عاشقشه و اون رو می بخشه.

نانجیرو ایچیزن: نانجیرو و کاروپین هیچ وقت باهم کنار نمی آیند. اونا اکثر اوقات دارن باهم جنگ و دعوا می کنن. کاروپین و نانجیرو چندان علاقه ای به هم ندارن. اغلب کاروپین به نانجیرو حمله می کنه ، گازش می گیره یا مجله هاش رو نابود می کنه!

ناناکو مِینو: ناناکو هم مثل ریوما بسیار مراقب کاروپینه. اون وقتی ریوما مدرسه ست یا مسابقه تنیس داره مواظب کاروپینه. کاروپین هم در عوض اون رو خیلی دوست داره.

کائورو کایدو: کاروپین از بودن با کایدو لذت می بره. و همیشه وقتی بهم میرسن با هم بازی می کنن. کایدو از بازی کردن با کاروپین لذت میبره.

 

جزئیات:

تاکشی کونومی ، خالق مانگای شاهزاده ی تنیس ، از گربه ی خودش کاهلامیلک (Kahluamilk) برای خلق کاروپین استفاده کرده

[ دوشنبه 6 دی 1395 ] [ 10:15 ب.ظ ] [ دسپینا ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب